Parafia św. Jakuba Apostoła

Gdańska
Działdowski

Kościół św. Jakuba Apostoła w Białutach

Białuty 21, 13-240, Białuty, Iłowo-Osada, Powiat Działdowski, Woj. Warmińsko-Mazurskie 21, 13-240 Iłowo-Osada POL

Parafia Świętego Antoniego Padewskiego  - Napierki - Napierki 43 - 2.65km
Parafia św. Stanisława BM  - Wieczfnia Kościelna - Wieczfnia Kościelna 97 - 5.55km
Parafia Matki Bożej Królowej Różańca Świętego  - Iłowo - Wyzwolenia 31 - 8.37km
Parafia św. Jana Chrzciciela  - Narzym - ul. Robotnicza 1 - 10.06km