Parafia Matki Bożej Fatimskiej

Kościół Matki Bożej Fatimskiej w Bańskiej Wyżnej

8.00, 10.30, 16.00, Święta (w dni pracy): 8.00, 18.00

poniedziałek 7.00, wtorek-sobota 16.25, 17.00

ulica Szlak Papieski 153, 34-424, Bańska Wyżna, Szaflary, Powiat Nowotarski, Woj. Małopolskie 153, 34-424 Szaflary POL

Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy  - Skrzypne - Skrzypne 151 - 2.29km
Parafia Matki Bożej Królowej Aniołów  - Biały Dunajec - ul. Jana Pawła II 202 - 2.57km
Parafia Miłosierdzia Bożego  - Bańska Niżna - ul. Topory 18 - 2.78km
Parafia Przemienienia Pańskiego  - Maruszyna - Maruszyna 255 - 3.61km
Parafia Matki Bożej Częstochowskiej  - Czerwienne - Czerwienne-Bachledówka 341 - 4.14km