Parafia Św. Andrzeja Boboli

Babin
Babin 24-200

Średnia: 4.6 (5 głosów)
Babin, 24-200, Babin, Bełżyce, Powiat Lubelski, Woj. Lubelskie, 24-200 Bełżyce POL

Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny  - Matczyn - Matczyn 3 - 3.47km
Parafia Nawrócenia Św. Pawła  - Bełżyce - Pl. Kościelny 7 - 4.59km
Parafia Matki Bożej Nieustajacej Pomocy  - Radawiec Duży - Radawiec Duży - 4.96km
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego  - Niedrzwica Duża - ul. Partyzancka 24 - 7.59km
Parafia Świętego Floriana  - Krężnica Jara - Krężnica Jara - 8.44km