Parafia św. Joachima i św. Anny

Lubelska
Zawichost

Kościół św. Joachima i św. Anny w Annopolu

8.00, 10.00, 12.00, 17.00, 8.45 (Dąbrowa)

Święta zniesione

8.00,10.00, 17.00

Obszar parafii (Kolęda)

Annopol, Dąbrowa, Huta, Józefin, Jakubowice, Nowy Rachów, Stary Rachów, Opoczka, Opoka, Wymysłów.

ulica Tadeusza Kościuszki 1, 23-235, Annopol, Powiat Kraśnicki, Woj. Lubelskie 1, 23-235 Annopol POL

Parafia NMP Królowej Polski  - Linów 211 - Linów 211 - 4.59km
Parafia Św. Małgorzaty i Św. Mikołaja  - Świeciechów Poduchowny - Świeciechów 1 - 5.01km
Parafia św. Michała Archanioła  - Lasocin - ul. Dębińska 1 - 7.16km